Tarihi kahramanlar yazar!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Kaya Temel / Özel Haber – AMPUTE Milli Takım Teknik Direktörü Çakmak, gazetemiz Spor Müdürü Kaya Temel’e açıklamalarda bulundu.
Çakmak, “2018 yılında Angola’ya kaybetmiştik. Finalde tekrar Angola ile eşleşince, kahraman futbolcularımızla kazanılacak kupamız var. Sahaya çıkın ve bu sefer bu kupayı tüm Türk halkına armağan edin dedim. Futbolcularımız harika bir oyun ortaya koyarak kupayı ülkemize kazandırdı. Onları bu vesile ile yeniden tebrik ediyorum.” diye konuştu. Milli oyuncuların başarısının kaynağının istek ve azim olduğunu vurgulayan Osman Çakmak, “Ben annemi ve babamı kaybettim. Hayatımın en önemli parçası Milli Takım ve bu çocukların istekli, başarılı olması beni tekrar hayata bağladı. Hiçbir şeyden ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351349/tarihi-kahramanlar-yazar

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351349/tarihi-kahramanlar-yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir