TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: 'Stefan Kuntz'un tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz'

Dikkat! bu haber “Cumhuriyet” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

A Milli Futbol Takımı’nın da yer alacağı 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri’nde grup kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi sonrası Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi açıklamalarda bulundu.

KUNTZ İÇİN FLAŞ SÖZLER

Mehmet Büyükekşi, Stefan Kuntz ile ilgili “Hocamızın Alman Ümit Milli Takımı’nda çok önemli başarıları var. Onun tecrübelerinden daha fazla faydalanmak istiyoruz. Altyapı ile ilgili birkaç değişiklik yapmayı planlıyoruz” açıklamasını yaptı.

“AVRUPA ŞAMPİYONASI’NA GİDECEĞİZ”

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, eşleşmenin ardından değerlendirmelerde de bulundu. Büyükekşi, “Gruptan çıkmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olursak, her şeyi başarırız. Türk milletinin tarihi birlik ve beraberlikle, başarılarla doludur. Genç bir Milli Takım var, tıpkı genç nüfusumuz gibi. Yurt içinde ve yurt dışında, gereken desteği vermeliyiz. Bu takım, hepimizin takımı. Gereken desteği vermeliyiz. Türkiye bu başarıları geçmişte yaşadı. İnşallah yine Avrupa Şampiyonası’na gideceğiz. Oyuncularımız, Milli Takımı yükseltmek için var gücüyle mücadele edecektir” ifadesini kullandı.

“AVANTAJLI BİR KURA ÇEKTİK”

Öte yandan TFF Başkanı, “Allah’a şükür avantajlı bir kura çektik. Bu işi başarma konusunda bir adım önde olacak. Türk Milli Takımı’nın, Türk milletinin başaramayacağı hiçbir şey yok! Türk milletine güvenin” dedi.  

Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/tff-baskani-mehmet-buyukeksi-stefan-kuntzun-tecrubelerinden-faydalanmak-istiyoruz-1990402

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir