Theo Hernandez'in evine hırsız girdi

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Milan’ın Fransız kanat oyuncusu Theo Hernandez’in evine giren hırsızların, ünlü futbolcunun nişanlısına saldırıp, bir miktar para çalarak kaçtıkları bildirildi.

İtalyan basınında çıkan haberlere göre, Theo Hernandez’in Varese kentine bağlı Cassano Magnago’daki villasına dün akşam saatlerinde bir grup hırsız girdi.

Yıldız oyuncunun nişanlısı Zoe Cristofoli ile 6 aylık çocuğunun olduğu sırada eve giren hırsızların, Cristofoli’ye saldırdıkları ve zorla evdeki kasayı açtırıp, binlerce avro çaldıkları ifade edildi.

Polisin ilk tespitine göre, hırsızların, Theo Hernandez’in evde olmadığı ve nişanlısının yalnız kaldığı an harekete geçmek için evi gözetlediği ve organize plan dahilinde hareket ettiği basına yansıdı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü ve güvenlik kamerası kayıtlarının incelendiği belirtildi.

İtalya’da geçen hafta da Juventus’un Arjantinli oyuncusu Angel Di Maria’nın evine, yıldız futbolcu ve ailesi de evdeyken, hırsızlar girmeye çalışmış ama bu girişim güvenlik güçlerinin zamanında müdahalesiyle önlenmişti.

Kaynak :
https://www.tv100.com/milanin-fransiz-oyuncusu-theo-hernandezin-evine-giren-hirsizlarin-futbolcunun-nisanlisina-saldirip-bir-miktar-para-calarak-kactiklari-bildirildi-haber-632869

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir