Trabzon'da futbolculara büyük protesto! Abdullah Avcı taraftara çağrıda bulundu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 9. haftasında Trabzonspor, sahasında Kasımpaşa ile golsüz berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan bordo-mavililerin teknik direktörü Abdullah Avcı, tribünlerin protestosuna yanıt verdi.
“PROTESTO EDEREK PERFORMANSI ARTIRAMAZSINIZ”
Abdullah Avcı protestolara ilişkin yaptığı açıklamada, “Biz de özeleştiri yapıyoruz. Geçiş dönemi sancılı olacak zaten. 11’de 7 tane oyuncum var. Kazansaydık lider olacaktık ama. Çıkan oyuncu protesto, giren oyuncu protesto. Bu işin içinde protesto var. Maç bitsin protesto yapın. Maç içinde beni protesto edin. Maç içinde oyuncuyu protesto ederek performansını artıramazsınız. Bu senin kaynağından çıkmış oyuncu. Oyuncu özgüvenini kaybediyor. Şut atacakken kenara dönüyor.” ifadelerini kullandı.
“KAZANDIĞIMIZ TAKDİRDE LİDER ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351438/trabzonda-futbolculara-buyuk-protesto-abdullah-avci-taraftara-cagrida-bulundu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351438/trabzonda-futbolculara-buyuk-protesto-abdullah-avci-taraftara-cagrida-bulundu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir