Trabzonspor – Monaco maçı sonrası Abdullah Avcı: Tüm takımlarımızı tebrik ediyorum

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

UEFA Avrupa Ligi’nde Trabzonspor sahasında Monaco’yu 4-0’la geçti. Maçın ardından Abdullah Avcı konuştu.
İŞTE AVCI’NIN SÖZLERİ:
”Bugün herkes kazandı, süper. Türk futbolu adına, ülke futbolu adına. Tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Önemli bir lig maçına çıkacağız. Artık burayı kapattık ve tamamen oraya odakladık. Taraftarlara da çok teşekkür ediyorum bugün için. Bir geçiş dönemindeyiz. Dorukhan, Visca, Peres yoklar aramızda.
Trabzonspor, Trabzon için, taraftar için, birbiri için oynadığı zaman işler çok farklı oluyor. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Hüseyin Türkmen uzun süredir aramızda değildi. Bugün beklentileri yerine getirdi. Larsen’in sakatlık riski olduğu için bugün oynatmadık.”

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/trabzonspor-monaco-maci-sonrasi-abdullah-avci-tum-takimlarimizi-tebrik-ediyorum-haber-421213

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/trabzonspor-monaco-maci-sonrasi-abdullah-avci-tum-takimlarimizi-tebrik-ediyorum-haber-421213

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir