Tüm stat Valerien Ismael'i istifaya çağırdı! Beşiktaşlılar eski hocasını geri istiyor

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 10. haftasında Beşiktaş, sahasında Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı taraftarlar, Valerien Ismael’e büyük tepki gösterdi.
“ISMAEL UYUMA”
Beşiktaşlı taraftarlar maç oynanırken Beşiktaş 2-1 geride olduğu sekansta Valerien Ismael’e “Ismael uyuma, değişiklik yapsana.” tezahüratında bulundu. Siyah-beyazlılar mücadelenin son düdüğünün çalmasıyla birlikte ise bu tepkinin dozunu artırdı.
SERGEN YALÇIN TEZAHÜRATI YAPILDI
Karşılaşmanın bitmesiyle birlikte Beşiktaş taraftarı Vodafone Park’ta Valerien Ismael’e istifaya çağırdı. Beşiktaşlılar eski hocaları Sergen Yalçın lehine tezahüratlarda bulundu.
DELE ALLI’YE ISLIKLI PROTESTO
Sadece Valerien Ismael’e tepki göstermeyen Beşiktaşlılar, Dele Alli’yi de topa tuttu. Dolmabahçe’de tribünler ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12390846/tum-stat-valerien-ismaeli-istifaya-cagirdi-besiktaslilar-eski-hocasini-geri-istiyor

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12390846/tum-stat-valerien-ismaeli-istifaya-cagirdi-besiktaslilar-eski-hocasini-geri-istiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir