Türk futbolunda örneği yok! Giresunspor'dan tarihi VAR başvurusu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 9. haftasında Giresunspor, sahasında Beşiktaş’a 1-0 yenildi. Karadeniz ekibi bu karşılaşma sonrası TFF ve MHK’ye tarihi bir VAR başvurusunda bulunacaklarını açıkladı.
“VAR SİSTEMİ UYGULANMADAN OYNANSIN”
VAR sisteminden çıkmak istediklerini duyuran Giresunspor resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “Bitexen Giresunspor Kulübü olarak, bundan sonraki maçlarımızın VAR sistemi uygulanmadan oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kuruluna başvuruda bulunacağımızı kamuoyuna bildiririz.
“HEP BİRLİKTE TECRÜBE ETTİK”
Ülkemizde kullanılmaya başladığı günden beri, asıl amacı telafisi mümkün olmayan, oyunun sonucuna etki edecek büyük hatalarda devreye girerek hatayı düzeltmek olan sistemin ne yazık ki farklı amaçlara evrildiğini, oyunu ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12346136/turk-futbolunda-ornegi-yok-giresunspordan-tarihi-var-basvurusu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12346136/turk-futbolunda-ornegi-yok-giresunspordan-tarihi-var-basvurusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir