Üsküdar Özel Beko Servis Merkezi

Beko markası yıllardan beri ülkemizi yurtdışında temsil etmektedir. Beko gibi değerli bir markanın ürünlerini yurtdışına satıyor olmanın ülkece gururunu yaşarken senelerden beri Beko ürünleri için özel teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Özel Beko Servis Üsküdar sizlere Beko kalitesini asla aratmaz ve hızlı servis hizmetini en iyi şekilde vermek için kendisini ve ekibini devamlı geliştirir.

Firma olarak en sadık kaldığımız iki adet ilkemiz: Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Bu konu bağlamında memnun müşteri profili yaratmış durumdayız ve bu sebepten dolayı sadece İstanbul Üsküdar’dan değil İstanbul’un diğer ilçelerinden de Beko servisi için talep almaktayız. Bu mutluluğu sizler ile paylaşırken Beko ürünleriniz için sunmakta olduğumuz bütün servislerimizin 1 yıl garantili olduğunu ifade etmekte fayda vardır. Yapacağımız her işlem 1 senelik güvenceyi taşımaktadır.

Uzman ekibimiz ürünlerinizi profesyonelce teknik süreçten geçirir ve sizlere hızlı servis hizmetimiz dahilinde kısa bir zaman içinde teslim eder. Hızlı servis son derece önemlidir zira hiçbir kullanıcı devamlu kullandığı elektronik cihazından ya da beyaz eşyasından uzun süre ayrı kalmak istemez. Bu tip durumlar müşterilerimizi kötü etkilediği için biz de aynı gün servis adı altında birçok kullanıcı tarafından sevilen ve tercih edilen bir hizmeti Beko kullanıcılarına sunmaya başladık.

Ürünlere yapılması gereken parça değişimlerinde yedek parçalar mutlaka yüzde yüz orijinal parçalar olarak tercih edilmektedir. Özel İstanbul Beko Servis firmamız bu konuya önemli derecede hassasiyet göstermektedir. Tüm servis detaylarımızın yanı sıra 7/24 aradığınız zaman bulabileceğiniz çağrı merkezimz de bütün sorularınızı yanıtlamak için görev başında beklemektedir. Siz de Beko kullanıcısı iseniz ve kaliteli özel servis firması arıyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

İnternet adresi: Servis-cagir.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir