Valerien Ismael, Trabzonspor maçı öncesi yeni stratejiler geliştiriyor

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Spor Toto Süper Lig ’de 10. hafta mücadelesinde pazar günü Trabzonspor’u konu edecek Siyah-Beyazlılar’da teknik ekip, dev karşılaşmadan zaferle ayrılmak için yoğun mesaide bulunuyor. Bordo-Mavililer’in son karşılaşmalarını ekibiyle birlikte analiz eden Fransız teknik adamın, hafta sonunda 3-4-3 oyun dizilişinde değişime gidebileceği bildirildi. Takım antrenmanlarında farklı oyun formasyonları deneyen Ismael’in son olarak çift forvet sistemini denediği belirtildi. Ismael’in, Wout Weghorst’la birlikte Cenk Tosun’u ileri bölümde birlikte değerlendirdiği kaydedildi. Maç gününe kadar farklı planları denemeye devam edecek olan Ismael’in, Vodafone Park’ta zaferi getirmesi en yüksek sistemi sahaya süreceği belirtildi.

FANATİK

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/valerien-ismael-trabzonspor-maci-oncesi-yeni-stratejiler-gelistiriyor-haber-421070

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/valerien-ismael-trabzonspor-maci-oncesi-yeni-stratejiler-gelistiriyor-haber-421070

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir