Abdullah Avcı başarılı günlerinin gerisinde

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Bordo-mavililer, takımın başında 3. sezonunu geçiren Abdullah Avcı’nın ilk döneminde 2, 03, şampiyon olduğu geçen sezon 2, 13’lük puan ortalaması yakalarken, bu sezon ilk 10 haftayı 1, 8 puan ortalamasıyla tamamladı. Trabzonspor’da 2020-2021 sezonunun 9. haftasında göreve başlayan Abdullah Avcı, ilk maçlarda alınan kötü sonuçları durdurdu.

İlk 8 haftada sadece 1 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyetle 6 puan toplayarak 17. sırada yer alan Karadeniz ekibi, daha sonra sezonun kalan bölümündeki 32 karşılaşmada ise sadece 3 kez sahadan yenilgiyle ayrıldı.

18 karşılaşmayı kazanan bordo-mavili takım, 11 kez de beraberlik yaşadı. Trabzonspor, 40 maçta 19 galibiyet, 14 beraberlik, 7 mağlubiyetle 71 puan toplayarak ligi dördüncü sırada bitirip Avrupa kupalarına katılma fırsatı elde ederken Avcı ile 2, 03’lük puan ortalaması elde ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/abdullah-avci-basarili-gunlerinin-gerisinde-haber-422099

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/abdullah-avci-basarili-gunlerinin-gerisinde-haber-422099

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir