Kritik görüşme! Fenerbahçe, Arda Güler için masaya oturuyor

Dikkat! bu haber “İnternet Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe, genç yeteneği Arda Güler’in haklarının tamamına sahip olmak için harekete geçti. Bilindiği gibi Sarı-Lacivertliler, Arda’yı 2019 yılında 200 bin euro karşılığında transfer etmişti. Gençlerbirliği, genç oyuncunun sonraki satışından yüzde 20 pay maddesini de bu anlaşmaya koydurmuştu.

Gençlerbirliği 2 milyon euro istiyor

Gösterdiği performansla Avrupa devlerinin radarına giren 17 yaşındaki genç yeteneğin %20’lik payı için şahıs ve şirketler Gençlerbirliği’nin kapısını çalmaya başladı.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, görüşmelerde önceliği ise Fenerbahçe’ye verdi. Başkan Akdaş, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bu konu ile ilgili bir görüşme yapmak için randevu talep etti. Niyazi Akdaş’ın randevu talebine olumlu dönüş yapıldı. Amerika’da bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Türkiye’ye döndüğünde bu zirve gerçekleşecek. Ankara temsilcisi Arda’nın %20 payı için 2 milyon euroluk bir rakam belirlemiş durumda. Koç’a Gençlerbirliği altyapısından yetenekli bazı oyuncularda önerilecek.

Kaynak: Akşam

Kaynak :
https://www.internethaber.com/kritik-gorusme-fenerbahce-arda-guler-icin-masaya-oturuyor-2275130h.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir