Abdullah Avcı, Monaco maçı öncesinde umutlu: Kaybettiğimiz bir şey yok

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

UEFA Avrupa Ligi H Grubu dördüncü hafta mücadelesinde sahasında Fransa temsilcisi Monaco ile karşılaşacak  Trabzonspor’un teknik direktörü Abdullah Avcı, iç sahadaki iki maçlarını kazanmaları durumunda gruptan çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.
Avcı, Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde bordo-mavili takımın golcü oyuncusu Umut Bozok ile basın toplantısı düzenledi.
Bordo-mavili takımın teknik adamı, geçen hafta Monaco karşısında oyunun başında kırmızı kart görerek beklenmedik bir senaryo ile karşılaştıklarını belirterek, “Oyunun 85 dakikalık bölümünü bu seviyede eksik oynamak bizi hem fiziksel ve zihinsel yordu. Yarın oyun 11’e 11 başlayacak. Özellikle 3 tane müsabaka oynadık Avrupa Ligi’nde, üçünde de kırmızı kart oldu. İki tane rakibe olmuştu, bir tane bizim lehimize olmuştu. Burada daha hassas ve daha dikkatli davranmamız gerekiyor.” dedi.
Monaco’nun kendi ligindeki çıkışının da devam ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12368722/abdullah-avci-monaco-maci-oncesinde-umutlu-kaybettigimiz-bir-sey-yok

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12368722/abdullah-avci-monaco-maci-oncesinde-umutlu-kaybettigimiz-bir-sey-yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir