PSG'de Mbappe krizi büyüyor: Galtier'in notlarında ortaya çıktı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Yaz transfer döneminde PSG’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılmasına rağmen takımda kalmayı tercih eden ve astronomik bir kontrat elde eden Kylian Mbappe’nin PSG’de mutsuz olduğu yönündeki iddialar her geçen gün artarken, PSG’nin teknik direktörü Christophe Galtier’in Benfica ile oynanan Şampiyonlar Ligi karşılaşmasındaki notları dikkat çekti. 
Santrfor sözü mü verildi?
Galtier tarafından tek forvet olarak oynatılan Mbappe’nin Fransa Milli Takımı’nda Olivier Giroud’un arkasındaki gibi bir santrforun partneri olarak oynamak istediği bilinirken, deneyimli teknik direktörün maç içerisindeki notlarını gizlememesi de bu konunun gündeme geldiği dönemde Fransız basını tarafından bilinçli bir tercih olarak nitelendirildi.
Notlarında “Kylian’ın tercihi sağ” ifadelerinı kullanan Galtier’in bu notu çeşitli farklı yorumları beraberinde getirdi. PSG ile imzaladığı yeni kontratın ardından takımda bazı imtiyazlara sahip ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12368866/psgde-mbappe-krizi-buyuyor-galtierin-notlarinda-ortaya-cikti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12368866/psgde-mbappe-krizi-buyuyor-galtierin-notlarinda-ortaya-cikti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir