Beşiktaş'ta Cenk Tosun'dan net bir mesaj var!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Beşiktaş forması giyen Cenk Tosun, Trabzonspor karşısında Beşiktaş’a beraberliği getiren golü atmıştı. Hürriyet’te yer alan habere göre; golcü futbolcu gelecek adına umutlu açıklamalar yaptı.

CENK, ARKADAŞLARINA SAHİP ÇIKTI

Trabzonspor maçında 67. dakikada oyuna girip 3 dakika sonra beraberliği getiren golü ağlara gönderen Cenk Tosun, takım arkadaşlarına sahip çıktı. Tosun, “Tüm arkadaşlarım istenilen her şeyi yaptı. Rakibimiz de geçen yılın şampiyonu, güçlü kadroları var. Beşiktaş olarak sezon başından bu yana futbolumuzla ve tekniğimizle alkışlandık. Attığım golde Weghorst’un büyük payı var” dedi.

“İYİ GÜNLER BİZİ BEKLİYOR”

Öte yandan Cenk Tosun gelecek adına da umutlu konuştu. Golcü isim, “Takım halinde ikinci yarıda çok iyi baskı kurduk, galibiyeti kaçırdık. Şanssızlıklar, bireysel hatalar olur ama hiçbir zaman mücadeleyi bırakmayız. İyi günler ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/besiktasta-cenk-tosundan-net-bir-mesaj-var-haber-421889

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/besiktasta-cenk-tosundan-net-bir-mesaj-var-haber-421889

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir