Maçlarına taraftar çekemeyen Gaziantep FK, 100 bin Passolig dağıtacak

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’de mücadele eden Gaziantep FK’da taraftar için çözümü Büyükşehir Belediyesi buldu. Şehirde bulunan 7 yaş ve üzeri taraftarlar için 100 bin passolig dağıtacağını bilgisi paylaşıldı. Taraftarlar başvuru yapması durumunda ücretsiz olarak Passolig kartına sahip olacaklar.
100 bin Passolig başvurusu nereden olacak?
Yapılan açıklamaya göre Passolig kartı almak istiyen vatandaşlar 17 Kasım 2022’ye kadar https://passolig.gaziantep.bel.tr/ adresinden başvuruda bulunarak Passolig kartlarını ücretsiz şekilde alabilecek. Başvurusu olumlu sonuçlanan taraftarlara kartları belirttikleri adreslere kargo yolu ile ücretsiz şekilde iletilecek.
Ücretsiz Passolig başvuru şartları neler?
7 yaşından büyük olmak
Gaziantep ilinde ikamet ediyor olmak
Gaziantep FK logolu kart sahibi olmamak ve son başvuru tarihine kadar başvuruyu eksiksiz yapmış olmak.
Gaziantep FK maçlarına kaç taraftar gitti?
Sezona ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12400448/maclarina-taraftar-cekemeyen-gaziantep-fk-100-bin-passolig-dagitacak

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12400448/maclarina-taraftar-cekemeyen-gaziantep-fk-100-bin-passolig-dagitacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir