Beşiktaş'ta Valerien Ismael'den Necip Uysal kararı!

Dikkat! bu haber “Cumhuriyet” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında Trabzonspor’u konuk edecek Beşiktaş’ta stoper pozisyonu için Valerien Ismael’in kararı bekleniyor. Siyah-beyazlılarda Necip Uysal da beklemeye geçti.

MONTERO FAVORİ HALİNE GELMİŞTİ

Beşiktaş’ta Romain Saiss ve Emrecan Uzunhan’ın Giresunspor maçındaki sakatlıkları sonrasında sol stoper olarak elde kalan tek isim Javi Montero, Trabzonspor karşılaşmasında ilk 11 için bir anda favori haline gelmişti.

NECİP OYNAMAYA HAZIR

Fanatik’in haberine göre, takım çalışmalarında ortaya koyduğu etkili futbolla dikkat çeken İspanyol savunmacıya ek olarak takımın jokeri Necip Uysal da formaya göz kırpıyor.

SON KARAR ISMAEL’İN

Teknik ekip, hafta boyunca iki oyuncuyu deneyip Tayyip Talha Sanuç’un stoper hattındaki partnerinin kim olacağına karar verecek.  

Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/besiktasta-valerien-ismaelden-necip-uysal-karari-1991742

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir