Dünya şampiyonlarından gazilere moral ziyareti

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası’nın finalinde Angola’yı 4-1 yenerek şampiyon olan Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları ve teknik heyet, Ankara’ya geldi.
Milliler, ilk önce Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ardından da Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören gazileri ziyaret ederek, şampiyonluk sevinçlerini paylaştılar. Ziyarete, milli takım oyuncuları ve teknik heyetin yanı sıra Sağlık Bakanı Yardımcısı Şuayip Birinci, Eski TEM Daire Başkanı Turgut Aslan, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen ve çok sayıda sağlık personeli ve gazi yakınları katıldı.
“BİR SÖZ VERMİŞTİK”Dünyanın bir numaralı kupasını biraz gecikmeli olarak getirdiklerini ifade eden Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, “Zamanımızla, canımızla vatanın birliği ve beraberliği için hepimiz bir bedel ödüyoruz. Önce ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12373981/dunya-sampiyonlarindan-gazilere-moral-ziyareti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12373981/dunya-sampiyonlarindan-gazilere-moral-ziyareti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir