Beşiktaş'tan TFF'ye çok sert VAR tepkisi: Gizli bir el…

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Beşiktaş’ın resmi sitesinde kulübümüzden açıklama başlığıyla paylaşılan metin şu şekilde:
“Türk futbolundaki kaos, mevcut TFF’nin göz ardı etmesine rağmen maalesef her geçen hafta daha vahim boyutlara ulaşmaktadır.
Futbolumuzu adil ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak yönetmesi gereken TFF’deki bazı etkili ve yetkili isimlerin asli görevlerini unutup bu kaosun bir parçası haline geliyor olmaları ise yarınlar için bizi fazlasıyla endişelendirmektedir.
Üzülerek gözlemliyoruz ki TFF’nin bazı yöneticileri üzerlerine vazife olmayan konularda hem de çarpıtılmış bilgilerle federasyon bünyesindeki yetkilileri etkileri altına almaya çalışmaktadırlar.
Bu durumun en dikkat çekici örneği bugünkü Hürriyet Gazetesi’nde Murat Fevzi Tanırlı’nın yazısında detayları ile yer almaktadır. Bitexen Giresunspor maçında rakibimizin golü VAR müdahalesi ile son derece doğru bir kararla iptal edilmesine rağmen TFF içerisindeki gizli ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12351073/besiktastan-tffye-cok-sert-var-tepkisi-gizli-bir-el

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12351073/besiktastan-tffye-cok-sert-var-tepkisi-gizli-bir-el

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir