Kasımpaşa maçı sonrası Abdullah Avcı'dan sitem dolu açıklamalar: Biz çok kötüyüz ya, lider oluyorduk kazansak…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 9. haftasında Trabzonspor, evinde Sivasspor’u konuk etti. Zorlu karşılaşma 0-0 berabere tamamlandı. Mücadeleden sonra bordo-mavili ekibin tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE ABDULLAH AVCI’NIN SÖZLERİ:

”İlk yarıda hiç istemediğimiz bir oyun vardı. Kalitemize yakışacak oyunu oynamadık. İlk yarıyı tamamen çöpe attık. Kimsenin kendini ispatlamaya ihtiyacı yok, hepsi kendini ispatlamış değerli oyuncular. Oyunun daha iyi olması gerekiyor.

Oyuncu oyun aklına sahip olacak, kendini ispatlamak için göreve soyunmayacak, telaş yapmayacak. Bunları hep çalışan bir takımız. Kazansak bile bunu söyleyecektim. Kazansaydık liderdik. Oyuncu, ben ve ekibim öz eleştiri yapmalı.

Bu bir sitem değil, rica. Taraftarımızın geçen yılki şampiyonlukta büyük bir payı var. Savunmayı ve hücumu birlikte yaptık. Bugün kazansak liderdik; çıkan oyuncu protesto, giren oyuncu protesto.

Maç ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/kasimpasa-maci-sonrasi-abdullah-avcidan-sitem-dolu-aciklamalar-biz-cok-kotuyuz-ya-lider-oluyorduk-kazansak-haber-420672

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/kasimpasa-maci-sonrasi-abdullah-avcidan-sitem-dolu-aciklamalar-biz-cok-kotuyuz-ya-lider-oluyorduk-kazansak-haber-420672

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir