Dursun Özbek ve Erden Timur’dan TFF çıkarması! İki yönetici TFF Başkanı Büyükekşi ile görüşmek için Riva'ya gitti

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’de 10’ncu hafta geride kalırken Galatasaray’ın hakem ve VAR tepkisi devam ediyor. Resmi internet sitesinden paylaşımlarda bulunan Sarı-Kırmızılılar, “Utanç Vesikası” başlıklı bir yazı yayınlamıştı.

Hakem kararlarından memnun olmayan Galatasaray Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’na çağrıda bulundu ve sorumluların futboldan uzaklaştırılması gerektiğini kaydetti.

Dursun Özbek ve Erden Timur’dan Riva çıkarması!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, Türkiye Futbol Federasyonu Mehmet Büyükekşi ile görüşmek üzere TFF’nin Riva’daki merkezine gitti.

Son dönemdeki VAR kullanımı için resmi sitesinden açıklamada bulunan Galatasaray’da iki idarecinin, TFF Başkanı Büyükekşi ile konuya ilişkin görüşeceği kaydedildi.

 

 

Kaynak :
https://www.tv100.com/galatasarayda-dursun-ozbek-ve-erden-timurdan-tff-cikarmasi-iki-yonetici-tff-baskani-buyukeksi-ile-gorusmek-icin-rivaya-gitti-haber-632724

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir