Galatasaray resmen açıkladı: Moritz Volz, göreve başladı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Galatasaray’da teknik ekibe takviye yapıldı. Sarı-Kırmızılılar, teknik direktör Okan Buruk’un ekibine Alman eski futbolcu Moritz Volz’u ekledi.
Kulüp tarafından yapılan açıklamada, “Moritz Volz, teknik direktörümüz Okan Buruk’un bilgisi ve isteği doğrultusunda teknik heyete katılacaktır. Okan Buruk’un 1 ay önce görüşme de gerçekleştirdiği Volz, aynı zamanda scouting bölümünde ve bilimsel alanda da çalışmalarda bulunacaktır.” ifadeleri yer aldı.
– Okan Buruk’un teknik ekibi
Galatasaray’da Okan Buruk’un güncel teknik heyetinde toplam 11 isim yer alıyor. Sarı-kırmızılılarda İrfan Saraloğlu ile Ismael Garcia Gomez yardımcı antrenörlük görevini üstleniyor.
Sarı-kırmızılılarda Fadıl Koşutan ile Can Okuyucu kaleci antrenörü olarak görev alıyor. Dursun Genç, Kaan Arısoy, Yusuf Köklü ve Fuat Demir atletik performans antrenörü olarak Okan Buruk’un ekibinde yer alıyor. Sarı-kırmızılılarda performans ve ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12401501/galatasaray-resmen-acikladi-moritz-volz-goreve-basladi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12401501/galatasaray-resmen-acikladi-moritz-volz-goreve-basladi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir