Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus basın toplantısında kötü haberi verdi

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

UEFA Avrupa Ligi dördüncü hafta maçında Fenerbahçe, Güney Kıbrıs ekibi AEK Larnaca’ya konuk olacak.

Mücadele öncesinde Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Zor bir maç beklediklerini ifade eden Jesus, “Yarın zor bir maç bekliyoruz. Çünkü rakibimizin gruptan çıkma ihtimali var ve oynadığı maçlarda iyi sonuçlar aldılar. Gruptan çıkabilmek adına galibiyet umuyoruz ama zor bir maç bizi bekliyor.” diye konuştu.

Eksik oyunculara dikkat çeken Jesus, “Takımımızda sakat oyuncular var. Bu da Avrupa ve ligde mücadele etmenin sonucu. Üç günde bir maç oynamanın sonucu böyle olabiliyor. Birçok oyuncumuzu İstanbul’da bıraktık. Yarın maça fiziksel olarak müsait olan oyuncularla başlayıp kazanmak istiyoruz.” dedi.

“Grubumuz dengeli”

Grupta her takımın iddiasını sürdürdüğünü söyleyen Portekizli, “Grubumuz dengeli bir grup. Herkesin şansı devam ediyor. Biz de galip gelirsek büyük bir adım olacak. İyi bir sonuç alıp belki de gruptan çıkmayı garantileyeceğiz. Biz bu maça yalnızca sportif çerçevede bakıyoruz, politik çerçevede bakmıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Yarın durumu ne olacak bilmiyorum”

Attila Szalai ve Michy Batshuayi’nin durumuyla ilgili konuşan Jesus, “Şu bir gerçek, Luan Peres’in sakatlığı Attila Szalai için rotasyon yapmamızı zorlaştırdı. Her maçta oynadı ve onu dinlendirmek için de maçlar bulacağız. Son kararımı yarın vereceğim. Maçlara ve antrenmanlara göre karar vermeye çalışıyorum. Batshuayi hastalandı. Takımla beraber burada. Yarın durumu ne olacak, bilemiyorum. Yarınki duruma göre kadroda yer alacak.” dedi.

Kaynak :
https://www.tv100.com/fenerbahce-teknik-direktoru-jorge-jesus-basin-toplantisinda-kotu-haberi-verdi-haber-631831

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir