Slovak futbolunun efsanesi Hamsik için ülkesinde dev jübile hazırlığı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Trabzonspor ‘un Slovak yıldızı Marek Hamsik, milli takım ile bir jübile maçına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce milli takım kariyerini sonlandıran Slovak yıldız, bu jübile ile takımına veda edecek. 
Mayıs ayında bırakmıştı
Trabzonspor’un yıldız oyuncusu, Mayıs ayında yaptığı açıklamayla milli takım kariyerini noktaladığını belirtmişti. Yaptığı açıklamada Hamsik, “Uzun ve güzel bir yolculuktu. Slovak milli futbol takımıyla, en büyük başarılarıyla birlikte olabildiğim için çok mutluyum. 2010 Dünya Kupası’nı Güney Afrika’da, 2016 ve 2021’de Avrupa Şampiyonası’nı tamamlayan bir takımın parçası oldum. Milli takıma kaptan olarak 50’den fazla maça çıkmak benim için büyük bir onurdu” ifadelerini kullanmıştı. 
Tüm ekibe teşekkürlerini de ileten 35 yaşındaki tecrübeli oyuncu, “Maçlardan önce Slovak marşını söylemek ve tribünlerde bayraklarımızla taraftarları görmek her zaman harikaydı. Burada birlikte çalışmaktan onur duyduğum ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12369103/slovak-futbolunun-efsanesi-hamsik-icin-ulkesinde-dev-jubile-hazirligi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12369103/slovak-futbolunun-efsanesi-hamsik-icin-ulkesinde-dev-jubile-hazirligi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir