Fenerbahçe'den VAR sorumlusu Murat Ilgaz hakkında açıklama

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe, sosyal medyada paylaşılan Murat Ilgaz haberleri hakkında bir açıklama yaptı.
Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada; “TFF’de 2014 yılından itibaren çeşitli kademelerde görev almış ve Temmuz 2022 itibarıyla MHK Başkanvekili olarak görev yapan Sn. Murat Ilgaz, Kulübümüzün hiçbir zaman kongre üyesi olmadığı gibi Kulübümüz bünyesinde herhangi bir görevi de olmamıştır.” ifadelerine yerildi
Fenerbahçe’den yapılan açıklamanın tamamı ise şu şekilde;
“18 Ekim 2022 Salı günü spor kamuoyunu meşgul eden gündemin devamında, bir takıma bağlılıkları net şekilde belli olan gerçek kimlik taşımayan bazı sosyal medya hesapları tarafından oluşturulan gündemi takip ettik.
Bu gündem çerçevesinde Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili Sn. Murat Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren bir yalana dair açıklama yapma gereği doğmuştur.
Türkiye Futbol Federasyonu’nda 2014 yılından itibaren çeşitli kademelerde görev almış ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12406745/fenerbahceden-var-sorumlusu-murat-ilgaz-hakkinda-aciklama

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12406745/fenerbahceden-var-sorumlusu-murat-ilgaz-hakkinda-aciklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir