Larkin'in sahalara dönüş tarihi belli oldu

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Anadolu Efes Genel Menajeri Alper Yılmaz,  Fanatik Gazetesi’nin ev sahipliği yaptığı Fanatik Sports …Business Summit 2022’de Demirören Haber Ajansı’na özel açıklamalarda bulundu.
Demirören Haber Ajansı’ndan Sezer Afşar ve Ali Danaş’ın aktardığı bilgilere göre; Milli takım maçlarından dolayı iyi bir hazırlık dönemi geçiremediklerini ancak bunun bütün takımlar için geçerli olduğunu dile getiren Alper Yılmaz, “İki tane şampiyonluktan sonra takımın ana çekirdeğini korumak istiyorduk ancak bazı değişiklikler yapmamız gerektiğini düşünüyorduk. Ergin hocanın raporu doğrultusunda onlara yöneldik ve istediği oyuncuları almaya çalıştık. Clyburn, Zizic gibi önemli oyuncuları kadromuza dahil ettik. 4 numara pozisyonumuzu değiştirdik. Türk oyunculardan biraz katkı almaya çalıştık. Altyapıdan iki tane oyuncumuzu A takıma çıkardık. Dolayısıyla asıl oyuncularımızı tutarak, doğru oyuncuları seçtiğimizi düşünüyorum. Ancak bunu sezonun ilerleyen dönemlerinde göreceğiz. Milli takımlardan dolayı ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12406799/larkinin-sahalara-donus-tarihi-belli-oldu

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12406799/larkinin-sahalara-donus-tarihi-belli-oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir