Giresunspor – Beşiktaş maçı sonrası Valerien Ismael: Rakip değil zemin…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 9. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Giresunspor’u 1-0 mağlup etti. Zorlu mücadele sonrası siyah-beyazlıların teknik direktörü Valerien Ismael önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE VALERİEN ISMAEL’İN SÖZLERİ:

”Zor bir maçtı, rakipten dolayı değildi, zeminden dolayıydı. Daha fazla kazanmamız gerekiyordu, 4-0 olması gerekiyordu. Saiss, Emrecan sakatlandı, Emrecan’ın sakatlanması bizi zora soktu. Sakat sakat oynadı. Elinden geleni yaptı. Son dakikalarda çok zorlandık. Gol yedik ama ofsayttı. Tekrar ediyorum rakipten dolayı zorlanmadık, sahadan ve sakatlıklardan zorlandık.

Kulübemiz bugün daha zengindi, oyuncularımız geri döndü. Stoperlerimizin sakatlanması, başka bir oyuncuya şans doğurdu ama yeterince rotasyon kalitemiz var. Stoper rotasyonunda bu zenginlikten bahsedebiliriz.”

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/giresunspor-besiktas-maci-sonrasi-valerien-ismael-rakip-degil-zemin-haber-420353

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/giresunspor-besiktas-maci-sonrasi-valerien-ismael-rakip-degil-zemin-haber-420353

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir