Josef de Souza: Kalbimizle savaştık

Dikkat! bu haber “Cumhuriyet” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında Beşiktaş, Bitexen Giresunspor’u 1-0 mağlup etti. Beşiktaş’ta Josef de Souza, Giresunspor galibiyeti sonrası konuştu.

Josef, “Tüm takımı tebrik ediyorum. Böyle bir maçta, bu kadar kötü, gerçekten çok kötü zeminde kaliteden bahsedemeyiz. Kalbimizle savaştık. Bunu yaptık. Daha farklı skorla kazanmayı hak ettik. Bu kadar zor şartlarda galip geldiğimiz için mutluyuz. Bugün çok iyi bir ruh gösterdik” dedi.

“AYNI RUHLA SAHAYA ÇIKACAĞIZ”

Brezilyalı oyuncu, “Aslında iki takım için de zemin kötüydü. İyi futbol oynamak imkansız bu zeminde. Yine gol yemedik. İki maç art arda gol yemedik. Önümüzde Trabzonspor maçı var. İyi çalışacağız ve aynı ruhla sahaya çıkacağız” ifadeleriyle açıklamalarını tamamladı.

Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/josef-de-souza-kalbimizle-savastik-1990190

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir