Türkiye, Sırbistan'a mağlup oldu

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – FIVB Dünya Şampiyonası’nda daha önce çeyrek finale yükselmeyi garantileyen Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, ikinci tur F Grubu’ndaki 4’üncü ve son maçında Sırbistan’a 3-0 mağlup oldu.

Anadolu Ajansı’nın aktardığına göre, Polonya’nın Lodz kentinde oynanan müsabakada her iki ülke de karşılıklı sayılar alırken, Türkiye çekişmeli geçen birinci seti 25-20 mağlup tamamladı.

Türkiye, ikinci setin ilk dakikalarında Derya Cebecioğlu ve Saliha Şahin’in sayılarıyla rakibine bir süre üstünlük kursa da rakibinin blok sayılarıyla 25-21 geriye düştü. (2-0)

Üçüncü sette Derya​​​​​​​ Cebecioğlu, Saliha Şahin ve Hande Baladın’ın sayılarıyla sette denge sağlamayı başaran milli takım (15-15), son bölümde rakibinin iyi servisleri karşısında zorlandı ve Sırbistan seti 25-23, maçı da 3-0 kazandı. (HABER MERKEZİ)

 

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/turkiye-sirbistana-maglup-oldu-haber-1584132

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir