İzlediği filmden ilham aldı, şampiyon oldu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Konya’da, 9 yıl önce seyrettiği “Çelik Yumruklar” filminden etkilenerek, kick boksa başlayan 17 yaşındaki milli sporcu Çetin Karapınar, katıldığı müsabakalardan elde ettiği derecelerin yanı sıra İtalya’da katıldığı Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda şampiyon oldu.
“Her gencin bir hedefi olmalı”
Karapınar, izlediği filmden sonra kendi kendine antrenmanlar yaptığını, daha sonra ailesinin desteğiyle Selçuklu Belediyespor Kulübü’ne başladığını belirtti.Karapınar, yaşıtlarına spor yapmaları için tavsiyede bulundu:
“Bence bütün gençler bir spora başlamalı ve bu heyecanı tatmalı. Bence her gencin bir hedefi olmalı. Benim bundan sonraki hedefim, olimpiyatlarda derece yapmak. Selçuklu Belediyespor Kulübü’ne, antrenörümüz Mevlüt Aker’e ve Konya Spor ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351463/izledigi-filmden-ilham-aldi-sampiyon-oldu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351463/izledigi-filmden-ilham-aldi-sampiyon-oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir