Taraftar otobüsüne mermi yağdırdı!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul Bayburtspor 1918-1969 Bilecikspor, Bölgesel Amatör Lig 11. Grup 2. haftasında karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Bayburtspor 4-3 kazandı. Bilecikspor’un 3. golü sonrası iki takım taraftarları arasında çıkan gerginlik maç sonu saha dışına taşındı.
TAŞLARLA SALDIRDILAR
Bileciksporlu futbolcularla Bayburtspor taraftarları arasında küfürlü atışmalar olduğu iddia edilirken, karşılaşmanın sonunda Bayburtspor taraftarları önünü kestikleri Bilecikspor taraftar otobüsüne taşlarla saldırdı.
BELİNDEN SİLAHINI ÇIKARIP ATEŞLEDİ
Yaşanan büyük arbedede bir kişi belinden silahını çıkararak, Bilecikspor taraftarını taşıyan otobüse mermiler yağdırdı. Futbolcuların olaylar nedeniyle 1 saat boyunca statta mahsur kalırken, güvenlik güçleri olayları bir süre sonra yatıştırdı….

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351472/taraftar-otobusune-mermi-yagdirdi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351472/taraftar-otobusune-mermi-yagdirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir