Jorge Jesus'un çok özel bir isteği var! Tüm Fenerbahçelilere seslendi

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe’nin Ankaragücü’nü rahat geçtiği mücadelenin ardından Jorge Jesus açıklamalarda bulundu. Portekizli hoca, haftaya Başakşehir maçında Kadıköy’de tribünleri dolduracak sarı-lacivertlilerden özel bir istekte bulundu.
“ALTAY’I TRİBÜNE ÇAĞIRMALARINI İSTİYORUM”
Jorge Jesus yaptığı açıklamada, “Cumartesi günü oynayacağımız maça taraftarı davet ediyorum ve Altay Bayındır’ı tribüne çağırmalarını istiyorum.” ifadelerini kullandı.
Jorge Jesus’un açıklamalarının devamı şöyle:
“DAHA ÇOK GOL ATABİLİRDİK”
“Galibiyetler her zaman iyidir. İki gol bulduk ama ilk yarım saatte zorluklar yaşadık. Her maç için kazanmak en önemli amaç. Oyuncularımı tebrik ederim. Rakiplerden daha iyi olmak için çalışıyoruz. Daha çok gol atabilirdik. Taraftarlarımıza da teşekkür ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12396640/jorge-jesusun-cok-ozel-bir-istegi-var-tum-fenerbahcelilere-seslendi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12396640/jorge-jesusun-cok-ozel-bir-istegi-var-tum-fenerbahcelilere-seslendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir