Tolga Ciğerci'den Galatasaray ve Fenerbahçe sözleri!

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig ekibi Ankaragücü’nün yeni sezon transferlerinden olan Tolga Ciğerci,   Galatasaray ve  Fenerbahçe olmak üzere kariyerine dair önemli ifadeler kullandı.
Spor Arena’ya konuşan Tolga, “Ankaragücü, büyük bir camiaya ve inanılmaz bir taraftara sahip. Burada olduğum için çok mutluyum. Ankaragücü, maalesef sezona iyi başlamadı. Şimdi yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyoruz. Oynadığımız rakiplerin hepsi güçlü olduğu için bu kolay olmayacaktır. Geçen hafta Sivasspor’un Başakşehir’i yendiği gibi ligde sürpriz sonuçlar oluyor. Dünya Kupası’na kadar beş hafta var. O yüzden Dünya Kupasına kadar oynayacağımız maçları en iyi şekilde atlatmak istiyoruz. Ne kadar puan alabiliyorsak almaya çalışacağız. Ondan sonra her şeyi yeniden değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.
TOLGA CİĞERCİ: TUDOR DÖNEMİ BENİM EN İTİ DÖNEMİMDİÇalıştığım bu üç hocanın da farklı bir özelliği vardı. Bence hepsi de ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12396628/tolga-cigerciden-galatasaray-ve-fenerbahce-sozleri

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12396628/tolga-cigerciden-galatasaray-ve-fenerbahce-sozleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir