Rennes Teknik Direktörü Bruno Genesio'dan Fenerbahçe açıklaması: İstanbul'a liderlik için gideceğiz

Dikkat! bu haber “Cumhuriyet” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

UEFA Avrupa Ligi’nde Dinamo Kiev’i 1-0 mağlup eden Rennes’te teknik direktör Bruno Genesio karşılaşmayı değerlendirirken Fenerbahçe maçı için de konuştu.

Genesio, “İki hedefe de ulaştık. Kazandık ve gruptan en azından ikinci sırada çıkacağımızdan en az bir Avrupa Ligi play-off turu oynayacağımızdan eminiz” dedi.

“İSTANBUL’A KAZANMAK İÇİN GİDECEĞİZ”

Fenerbahçe ile grubun 5. haftasında İstanbul’da oynayacakları maç için, “27 Ekim’de İstanbul’a kazanmak için gideceğiz” diyen 56 yaşındaki teknik direktör, “Bu maç, takımın gelişimi için oldukça önemli bir galibiyetti. Bizim için en iyi maç değildi ama takımın olgunluğu ve sağlamlık açısından iyi bir mücadele oldu. Çok zorlu koşullarda olmalarına rağmen, bize birçok zorluk yaşatan Dinamo Kiev’e saygılarımı sunmak istiyorum” ifadelerini kullandı.


Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/rennes-teknik-direktoru-bruno-genesiodan-fenerbahce-aciklamasi-istanbula-liderlik-icin-gidecegiz-1992330

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir