TFF 2. ve 3. Lig maçlarının fiyatlarına tepki: Premier Lig'den pahalı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), hafta içerisinde Lüksemburg merkezli Fuchs Sports Türkiye firmasıyla 5 yıllık 2.Lig ve 3.Lig yayın hakkı için anlaşmaya vardı.
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, “2. Lig ve 3. Lig’de yer alan 92 kulübümüze kalıcı bir gelir sağlamış olacağız” ifadelerini kullandı. 
Yayın geliri açıklanmadı
Ajansspor’dan Salim Manav’ın haberine göre; TFF, anlaşma sonrasında yayın gelirleriyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ve kulüplere de konuyla ilgili bilgi verilmedi.Maç başı 70 TL olacak
2. ve 3.Lig’de her hafta sadece seçilen maçlar yayınlanacak. Karşılaşmalar için maç başı ücretin 70 TL olması bekleniyor. Sosyal medyada ücretlendirme olmasına tepki gelirken; maç başı 70 TL’lik ücret resmiyet kazanırsa 2. ve 3.Lig yayınları; Süper Lig, Premier Lig ve La Liga’ya geride bırakmış olacak….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12381554/tff-2-ve-3-lig-maclarinin-fiyatlarina-tepki-premier-ligden-pahali

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12381554/tff-2-ve-3-lig-maclarinin-fiyatlarina-tepki-premier-ligden-pahali

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir